1. KALİTE REPLİKA S4 5 İNÇ MODELİ 399 FULL AKSESUARLI KAYITLI İncele ve Sipariş Ver

7 Aralık 2012 Cuma

Spot Samsung Galaxy Note 2 Fiyatı Ne Kadar

 
galaxy note 2 fiyatı,spot samsung galaxy note 2,spot galaxy note 2,pasaport kayıtlı samsung galaxy note 2,samsung gaşaxy note 2 fiyatı ne kadar,spot galaxy note 2 ne kadar,spot galaxy note 2 tahtakale,yurtdışı galaxy note 2
Yurdışından getirelerek pasaport veya imei değiştirerek kayıt altına alınan spot Samsung galaxy note 2 şu anda 1300 tl civarında alıcı buluyor. Garantili fiyatının 1500 tl ile 2000 tl arasında değiştiği Samsung galaxy note 2 nin spot fiyatı garantili fiyatı ile karşılaştırıldığında pek te avantajlı gibi görünmüyor.
Spot Samsung galaxy note 2 ürününü doğu bank veya tahtakale gibi ticaret merkezlerinden temin etmeniz mümkün. ayrıca sanalpazar.com gibi güvenilir alışveriş sitelerinden güvenilir bir satış profiline shaip bir satıcıdan spot smasung galaxy note 2 cihazını temin edebilirsiniz.

 DİKKAT : www.tikhaber.com olarak piyasada spot galaxy note 2 adı ile 600-700 tl gibi bir fiyata satılan ürünlerin orjinal olmadığını hatırlatır,bu tür tuzaklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

kaynak : spot samsung galaxy note 2

1 yorum:

2013 arabaları |Müge anlı ile tatlı sert | Güldür güldür | Bellona mobilya| Dini bilgiler