1. KALİTE REPLİKA S4 5 İNÇ MODELİ 399 FULL AKSESUARLI KAYITLI İncele ve Sipariş Ver

27 Ocak 2013 Pazar

Çin Malı Android Samsung Galaxy S3 Fiyatı Özellikleriçin malı galaxy s3,androidli çin malı telefonlar,androidli çin malı cep telefonları,en ucuz çin malı cep telefonları,çin malı androidli s3,galaxy s3
Bu şeye Samsung galaxy s3 demek ne kadar doğru bilmiyorum.Fakat Uzak doğu ülkelerinin kopya ürün pazarı oldukça genişledi ve hemen hemen her elektronik ürünün kopyasını yapabiliyorlar, özellikle de cep telefonlarının.
Facebook veya google aracılığıyla verilen reklamlarda “samsung galaxy s3 fırsatı”, ” galaxy s3 fırsatı” gibi reklam başlıklarıyla satış yapan satıcılara denk gelmişsinizdir.Tamamen Çin üretimi olan bu ürünlere son günlerde android işletim sistemi destekli olanlar eklendi. Androidli Çin malı samsung galaxy s3 ler java destekli diğer ürünlere oranla daha kaliteli olsa da orjinaline kıyasalayacak olursak bir hayli zayıf kalıyor.
Çin Malı androidli Galaxy S3 lerin piyasa fiyatı şu anda 270 Dolar, 480 tl civarında. Çin Malı androidli galaxy s3 te de yine Çin üretimi cep telefonların olmazsa olmazı çift hat desteği bulunuyor.
kaynak : teknoloji

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

2013 arabaları |Müge anlı ile tatlı sert | Güldür güldür | Bellona mobilya| Dini bilgiler