1. KALİTE REPLİKA S4 5 İNÇ MODELİ 399 FULL AKSESUARLI KAYITLI İncele ve Sipariş Ver

31 Ocak 2013 Perşembe

Çin Malı İphone 5 Alınır mı

Bu soruya kısa bir cevap vermek istiyorum : Fonksiyon benim için önemli değil ,görüntüsüyle yetinirim diyorsanız alabilirsiniz. Lakin bir telefonla başınızın sürekli derde girmesini isteyeciğinizi sanmıyorum.Piyasada 250 tl gibi bir bedelle satılan Çin malı iphone 5'in bildiğimiz iphone 5 ile görüntüsünden başka neredeyse hiçbir ortak yönü yok. Yalnızca basit cep telefonu işlevlerine sahip ( Mesaj, Görüşme, sorunlu da olsa internet vb.) genelde tüm çin malı telefonlar ,özelde ise Çin malı iphone 5 cep telefonunu profesyonel bir iletişim aracından çok bir oyuncağa benzetmek daha doğru olacaktır sanırım.

Çin Malı İphone 5 aldıysanız lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Teşekkürler.

29 Ocak 2013 Salı

Spot Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini


Samsung Galaxy S3'ten sonra aynı özelliklere sahip olan fakat boyut olarak daha küçük olan Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini hem dünya hem de Türkiye pazarında ciddi satış rakamlarına ulaştı. Yerli pazarda spot markette de satışa sunulan spot Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini ciddi bir fark olmasa da garantili Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini'ye göre daha uygun bir fiyattan satılıyor.

Garantili Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini iç pazarda yetkili distribütör garantisiyle beraber 800 tl civarında satılırken Spot Samsung İ8190 Galaxy S3 Mini spot cep telefonu piyasasında 650 tl civarında bir fiyata satılmaktadır.


28 Ocak 2013 Pazartesi

Trident DT 36 Cep Telefonu


Tamamen yerli üretim olan Trident Dt 36 cep telefonu, sahip olduğu bir çok cazip özellikle beraber alıcısına sunuldu. Standart cep telefonu fonksiyonlarına ek olarak bir kaç ekstra özellikle beraber gelen trident Dt 3g cep telefonu , çalınmaya karşı güvenlik korumasına sahip.

Trident DT 3G Cep Telefonunun özellikleri

Çift sim kartı desteği
Hem dokunmatik hem tuşlu
Radyodan kayıt özelliği
Beyaz ve kara liste özelliği ( Sadece istediğinizi kişiler sizi arayabiliyor)
Uzun şarj süresi
Ücretsiz telesekreter
Karasal yayın yapan tüm televizyon kanalları

Trident DT 36 Cep Telefonu Fiyatı
Trident DT 36 Cep Telefonu şu anda iç pazarda 199 TL'ye satılmaktadır.


Bu Telefon ile ilgili olumlu veya olumsuz deneyiminizi paylaşarak almak isteyen insanlara rehber olabilirsiniz.Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

27 Ocak 2013 Pazar

Spot Cep Telefonu Ne Demektir

Spot Cep telefonları genellikle orjinallerine kıyasla daha uygun fiyata satıldıklarından tercih edilmektedir. Spot Cep telefonları tam anlamıyla resmi distribütorlerden farklı olarak alternatif bir yolla yurda girerek yerel pazarda müşteriye sunulan cep telefonlarını ifade etmektedir. Bu farklı yollar arasında, yurda giriş çıkışlarda pasaport ile yasal kayıtlarla ülkeye getirmek olduğu gibi, kaçak yollarla da yurda giriş söz konusu olabilmektedir. Bir diğer alternatif yöntem ise cep telefonu ana kartlarını yurda gtirerek ikinci sınıf aksesuarlarla bütünleştirmek ve satışa sunmak olabilir.

Sorularınız varsa lütfen yorum yaparak sorunuz.


Samsung Galaxy Camera 3G Fotoğraf Makinesi


samsung galaxy camera,samsung galaxy camera 3g,samsungun yeni fotoğraf makinesi,samsung galaxy camera özellikleri,en ucuz samsung galaxy camera


Çin Malı Android Samsung Galaxy S3 Fiyatı Özellikleriçin malı galaxy s3,androidli çin malı telefonlar,androidli çin malı cep telefonları,en ucuz çin malı cep telefonları,çin malı androidli s3,galaxy s3
Bu şeye Samsung galaxy s3 demek ne kadar doğru bilmiyorum.Fakat Uzak doğu ülkelerinin kopya ürün pazarı oldukça genişledi ve hemen hemen her elektronik ürünün kopyasını yapabiliyorlar, özellikle de cep telefonlarının.
Facebook veya google aracılığıyla verilen reklamlarda “samsung galaxy s3 fırsatı”, ” galaxy s3 fırsatı” gibi reklam başlıklarıyla satış yapan satıcılara denk gelmişsinizdir.Tamamen Çin üretimi olan bu ürünlere son günlerde android işletim sistemi destekli olanlar eklendi. Androidli Çin malı samsung galaxy s3 ler java destekli diğer ürünlere oranla daha kaliteli olsa da orjinaline kıyasalayacak olursak bir hayli zayıf kalıyor.
Çin Malı androidli Galaxy S3 lerin piyasa fiyatı şu anda 270 Dolar, 480 tl civarında. Çin Malı androidli galaxy s3 te de yine Çin üretimi cep telefonların olmazsa olmazı çift hat desteği bulunuyor.
kaynak : teknoloji

20 Ocak 2013 Pazar

Nokia Lumia 820 Özellikleri,Resimleri Ve Fiyatı

Nokia Lumşa 820 Prestijli mobil teknoloji üreticisi nokia'nın tüm dünyada başlattığı windows phone 8 trendinin ikinci gözde ürünü olarak kabul ediliyor.

Nokia Lumia 820 Reklam Filmi

Nokia yeni gözdesi Lumia 820 yi mobilt eknoloji tutukunlarının beğenisine sundu. Yeni reklam filmiyle dikkatleri yeni Nokia Lumia 820 nin üzerine çekmeyi planlayan Nokia, en iyi rakipleri Apple ve Samsungla zorlu bir rekabete girmiş durumda.


15 Ocak 2013 Salı

Replika Cep Telefonu Ne Demektir

Bir çok ilan sitesinde aktif satış ilanlarımızda karşılaştığımzı bir ibare olan replika kelimesi ingilizce sözlüklerde  " orjinaline benzeyen kopya" olarak tanımlanmıştır. Cep telefonu gibi teknoloji ürünlerine uyarlandığında orjinalinden kopyalanan sahte ürün anlamına gelmektedir. Dünyada replika ürün üretiminin liderliğini Çin,Tayvan ve Hong Kong gibi ülkeler yapmaktadır.

Bu yazının devamını buradan okuyabilirsiniz : Replika Cep Telefonu Ne Demektir

8 Ocak 2013 Salı

Samsung Galaxy s4

Satış rekorları kıran galaxy s3 ten sonra samung şimdi de galaxy s4 ile mobil teknoloji tutukunlarının aklını başından almaya hazırlanıyor. Samsung galaxy note 2 ile aynı Exynos 1.6 GHz quad-core unitesi tarafından işletilecek olan samsung galaxy 4 aynı zamanda 4g yi de destekleyecek.
 Mart 2013 tarihinde piyasalarda olması beklenen samsung galaxy s4 ün fotoğrafları basına sızdı. 

Samsung galaxy s4 fotoğrafları için tıklayın : samsung Galaxy s4
2013 arabaları |Müge anlı ile tatlı sert | Güldür güldür | Bellona mobilya| Dini bilgiler